Collection: Products

21 products
  • Homemade Jam
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon Olive Oil Loaf
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mom’s Banana Bread
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Muffins
    Regular price
    from $18.00
    Sale price
    from $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange Olive Oil Loaf
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Bread
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Quiche
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Scones
    Regular price
    from $15.00
    Sale price
    from $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out